سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شهدای لسان الارض
قالب وبلاگ
سلام دوستان عزیز در این فایل تصویری که وِیژه موبایل هست حاج اقا دانشمند خاطره جالبی رو از مظلومیت رهبر عزیزمون بیان می کند .
 

[ یکشنبه 88/12/23 ] [ 9:59 صبح ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

سید خراسانی ، مشهور در بین عوام و خواص!

سردار سرافراز جبهه های حق علیه باطل سردار سرلشگر سید یحیی صفوی در سفری که مقام معظم رهبری به مشهد مقدس داشتند در جمع جوانان بسیجی در سال 78 اینگونه معظم له را مورد خطاب قرار می دهند: 

ای سید خراسانی! این بسیجیانت امروز اینجا جمع شده اند تا با تو عهدی دوباره ببندند و
بگویند که تا آخر در رکاب شما خواهند بود تا زمانی که در رکاب امام
زمان(عج) جانبازی کنند.

و
یا مداح دلسوخته اهل بیت(ع) حاج صادق آهنگران در سفری که آقا به دوکوهه
داشتند در ایام عید (فروردین ماه) 81 ایشان را در یک مراسم رسمی با لفظ سید خراسانی مورد خطاب قرار دادند.

          و در آخرین مورد در دیدار 19 دی امسال، مردم قم در طی هم خوانی شعری در محضر معظم له ایشان را با لفظ « یار خراسانی » مورد خطاب قرار دادند.

هم خوانی سرود پادسدارن در محضر مقام معظم رهبری در ? آذر امسال :

      سپاهیان همه مدیون عشقند        خدا مردان حق مجنون عشقند
       خراسانی ترین سید مخور غم        که پاسداران حواریون عشقند
       مو موسایی کنون بر نیل دارم         برای ابرهه سجیل دارم
       برای اوج علم و رشد ایمان            دو بال از شهپر جبریل دارم
       علی شوکت علی صولت علی نام    خدایا رهبری تکمیل دارم

 در دیداری که اعضای فعال بسیج دانشجویی کوی دانشگاه تهران (که در نشریه « رایحه ظهور» نیزفعالیت داشتند) در سال 80 با استاد پناهیان داشتند این سوال مطرح شد :

استاد ما شنیده ایم که شما مقام معظم رهبری(مدظله) را سید خراسانی می دانید، آیا صحیح است؟

جواب استاد پناهیان :

بله
، برای بنده یقینی است که ایشان سید خراسانی هستند ، البته هر شخصی خودش
باید به یقین برسد و این موضوع مثل اثبات مسائل مادی نبوده و دو دوتا
چهارتا نیست ، و هر کسی باید خودش به یقین برسد.

           

             ( استاد پناهیان(مسوول اتاق فکر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها):

          برای بنده یقینی است که سید خراسانی مقام معظم رهبری(مدظله) میباشد)


[ دوشنبه 88/12/17 ] [ 10:39 صبح ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

[ یکشنبه 88/12/16 ] [ 9:22 صبح ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

[ سه شنبه 88/12/11 ] [ 1:43 عصر ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

امروز در خبرها خواندم شیخ مفلوک(شیخ مهدی خودمون)خرده فرمایشی جدیدی داشته اند.به این مضمون که شورای نگهبان باید منحل گردد. تعجب کردم مگه ایشون کور بودند و رفراندوم ?? بهمن را ندیدند.یا اینکه در حال فرار از معرکه نتواسنتند ببینند و یا اینکه در پی حضور در پاسگاه برای آزاد سازی فرزندش و دلبندش از بند‌ نتونست درست ببیند.

علی ایحال شیخ در بیانیه خود آورده: حتی یک تصویر از این همه لشگرکشی و پرتاب نارنجک‌های اشک‌آور و ضرب و شتم شما مردم، در رسانه‌های داخلی نشان داده‌نشد!" این اظهار نظر مهدی کروبی در حالی گفته می شود که جای خالی این سؤال که اگر فضا آنگونه بوده است او توصیف می کند، چرا رسانه های خارجی که ماه ها شعار هر ایرانی یک خبرنگار را سر می دادند و لحظه به لحظه ادعای مانیتورینگ و زیر نظر داشتن ایران را داشتند کوچکترین صحنه و یا تصویری هم جهت و در راستای آنچه که او ادعایش را دارد، منتشر نکرده اند؟

 بار دیگر برای تطهیر چهره خود با جعل و گرته برداری از گفته های امام راحل پیشنهاداتی را به شرح زیر بیان می کند:«لذا برای ازمیان رفتن پرده‌های گمراهی از جلوی دیدگان جریان تمامیت‌خواه، براساس آموزه‌های مرادم امام خمینی(ره)، دو پیشنهاد دارم. پیشنهاد اولم این است که همان‌طور که حضرت امام در سال ???? فرمود «حاکمیت یک میتینگ در یکی از میادین بزرگ تهران برگزار کند، به ما هم در بیابان و کویر قم اجازه متینگ بدهند»، می‌خواهم براساس حق مسلم مردم، طبق اصل ?? قانون اساسی، مجوز بدهند که در میدانی از تهران راهپیمایی از طرف ما برگزار شود تا اقلیت و اکثریت مشخص شود.

کروبی در خصوص پیشنهاد دوم خود نیز می گوید: "درحالی‌که جریان تمامیت‌خواه می‌خواهد راهپیمایی ?? بهمن را به رفراندومی برای تایید سیاست‌های خشونت‌آمیز و ضدمردمی خود تبدیل کند، پیشنهاد می‌کنم که براساس اصل ?? قانون اساسی، رفراندومی برای برون‌رفت از بحران برگزار شود تا به حاکمیت شورای نگهبان پایان دهد."
 خوبه دیگه .از لطف شیخ اکبر و ابومحسن اشعری و شیخ  حسن روحانی دیگه بهتر از این نمی شه.
 

[ سه شنبه 88/12/4 ] [ 9:36 صبح ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

سلام بر همه دوستان. امروز تصمیم گرفتم این کلیپ را که با صدای استاد عزیز خودم جناب آقای علیرضا لطفی(حامد اصفهانی) و با لهجه شیرین اصفهانی پشت پرده فتنه پس از انتخابات را روشن می سازد برای دانلود قرار دهم. حتما این کلیپ را از اینجا دانلود کنید. تا با پشت پرده فتنه آشنا شوید.


[ یکشنبه 88/12/2 ] [ 9:31 صبح ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]

تاپیش از22 بهمن 88 تمامی جریان فتنه چشم به عکس العمل مردم درراهپیمایی دوخته بودند وچنانکه رهبر معظم انقلاب نیز درجمع مردم تبریزاشاره فرمودند به دنبال درگیری شدید وخونین دراین روز تاریخی بودند اما عنایت ویژه حضرت ولی عصر(عج) ورهبری با درایت معظم له موجب گردید با شکوهترین راهپیمایی 22 بهمن درطی سالهای گذشته جهانیان را خیره کند وهمچون معجزه ای الهی جلوه یوم اللهی خود را به جهانیان نشان دهد پیش ازاین درمقاله ای به سناریوی دوم سران فتنه ومافیای قدرت اشاره نمودیم اما طرح«کمیسیون ملی انتخابات» درمجمع تشخیص مصلحت نظام لایه اصلی نفاق وفتنه را برملاکرد وباید از سناریوی اقتصادی سران فتنه به عنوان فضاسازی برای اجرای اهداف سیاسی فتنه انگیزان یاد کرد.
تعطیلات ایام نوروز ومحافل دید وبازدید سرگرم تحلیل های اقتصادی وانتقاد به دولت دهم طی خواهد شدودراین فضا فتنه انگیزان علاوه برتشدید دیدگاههای افراطی اقتصادی درمحافل خویش اهداف حکمیت خود که سناریو اصلی سران فتنه است را پی خواهند گرفت.
واین همان فتنه بزرگتری است که پیش از این به نقل ازرهبر معظم انقلاب از آن سخن به میان آمده بود. بنابراین سناریوی مقابله با طرح تحول اقتصادی وهدفمند کردن یارانه ها را به عنوان عملیات ایذایی فتنه باید به شمار آورد واز عملیات اصلی آنان که همان مقابله با رهبری درقالب طرح های مجمع تشخیص مصلحت است باید غفلت نورزید.
حذف شورای محترم نگهبان درکمیسیون ملی انتخابات گام اول واساسی دیکتاتوری است وبا این طرح تمامی قانون اساسی را خدشه دار می نمایند.
اینجاست که قطعاً با موضع گیری صریح رهبرمعظم انقلاب مواجه خواهند شد.زیرا فلسفه شکل گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پیشبرد اهداف نظام بوده است واگر ریاست وبرخی اعضای این مجمع مصالح خویش را برمصالح نظام ترجیح دهند نقض غرض است.
مجمع با مطرح نمودن این طرح همان اهداف لیبرالیستی وسکولاریستی دشمنان نظام را درخصوص حذف نظارت استصوابی شورای نگهبان پی گیری نموده است.واین بازی خطرناک مجمع درقالب بازی باالفاظ هوشیاری وبصیرت بالای خواص جامعه بویژه مجلس خبرگان رهبری را دربرکناری ریاست مجلس خبرگان می طلبد.
باتلاق نفسانیت وکبروعلو قطعاً دراین سناریو نیزمنجر به عقب نشینی ودفن آنان دراین باتلاق خواهد شد.
ان شاءا...

[ شنبه 88/12/1 ] [ 2:20 عصر ] [ الله اکبر خامنه ای رهبر ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امکانات وب


بازدید امروز: 23
بازدید دیروز: 32
کل بازدیدها: 39195